centrifugalna pumpa sa dvostrukim usisom
Visina(H):10-260m
Pritisak:0,1MPa-2,6MPa(1Bar-26Bar)
Kalibar: Manji ili jednak 1200 mm
Snaga: 11-2240kw
Srednja temperatura: -20 stepeni -150 stepeni (-4 stepena F-482 stepena F) (iznad 80 stepeni, molimo navedite)
Materijal: liveno gvožđe / nodularno gvožđe / liveni čelik / nerđajući čelik, itd
Opis
Tehnički parametri
Opis proizvoda

Centrifugalna pumpa sa dvostrukim-usisom je centrifugalna pumpa sa više-stepenim dizajnom koji joj omogućava da rukuje fluidima visokog-pritiska i visoke-temperature, jer svaki impeler povećava pritisak fluida prije nego što ga prenese do sljedećeg radnog kola. Obično se koristi u raznim industrijskim aplikacijama kao što su hemijska prerada, rafinacija nafte, tretman vode i proizvodnja električne energije, gde je potreban visok pritisak.
Parametar proizvoda
| Prilagođena podrška | OEM, ODM, OBM |
| Izvor napajanja | Dizel motor ili elektromotor |
| Brand Name | HNYB |
| Struktura | Horizontalna višestepena pumpa sa podeljenim kućištem |
| Aplikacija | Tretman vode za piće, Industrija hrane i pića, Industrijski objekti, Navodnjavanje i poljoprivreda, Rudarstvo, |
| Mjesto porijekla | Henan, Kina |
| Snaga | 11-2240kw |
| Outlet Size | Manje ili jednako 1200 mm |
| Protok | 50-18000m³/ H |
| Glava | 10-260m |
| Materijal |
Liveno gvožđe/nodularno gvožđe/liveni čelik/nerđajući čelik |
Proizvodi Video
Strukturne karakteristike

Karakteristike proizvoda
Centrifugalna pumpa sa dvostrukim usisom{0}}ima karakteristike glatkog rada, niske buke, niskih troškova održavanja i jednostavnog rada i održavanja. Istovremeno, pumpa može podesiti ugao nagiba radnog kola kako bi se smanjilo curenje kanala protoka i poboljšala ravnoteža aksijalnih sila, čineći njenu izvedbu stabilnijom i pouzdanijom. Osim toga, pumpa se može prilagoditi prema različitim zahtjevima procesa i zahtjevima protoka kako bi se prilagodila različitim scenarijima i procesima proizvodnje.

Certifikacija proizvoda

ISO 9001

ISO14001

ISO45001

CE certifikat proizvoda

EAC certifikat proizvoda

Verified Supplier
Naša adresa
Industrijski park Zhaogang, Fengqiu, Xinxiang, Henan, Kina
WhatsApp broj
+86 158 3619 1545
E-pošta
sales@hnybpumps.com

Popularni tagovi: centrifugalna pumpa s dvostrukim usisom, proizvođači centrifugalne pumpe s dvostrukim usisom u Kini
Parametri proizvoda
| Protok (Q): | 50-18000m³/ h |
| Glava (H): | 10-260m |
| pritisak: | 0,1MPa-2,6MPa(1Bar-26Bar) |
| kalibar: | Manje ili jednako 1200 mm |
| Snaga: | 11-2240kw |
| Srednja temperatura: | -20 stepeni -150 stepeni (-4 stepena F-482 stepena F) (iznad 80 stepeni, molimo navedite) |
| Materijal: | Liveno gvožđe/nodularno gvožđe/liveni čelik/nerđajući čelik, itd |
| Opseg aplikacije: | Dvostruka usisna podijeljena pumpa S- je horizontalna jednopolna dvostruka usisna horizontalna podijeljena centrifugalna pumpa koju je razvila naša tvornica. To je efikasan i-štedljiv proizvod pogodan za industrijske i urbane pumpe za vodosnabdijevanje i drenažu. Može se koristiti kao drenažna ili pumpa za dovod vode za fabrike, gradove, elektrane, vodoprivredu, naftu, inženjering i druge industrije. Može se koristiti i za navodnjavanje poljoprivrede i druge industrije. |
Pošaljite upit










