Dvostruka usisna aksijalna Split Case Pumpa
Visina(H): 10-260m
Pritisak: 0.1MPa-2.6MPa(1Bar-26Bar)
Kalibar: Manji ili jednak 1200 mm
Snaga: 11-2240kw
Srednja temperatura: -20 stepeni -150 stepeni (-4 stepena F-482 stepena F) (iznad 80 stepeni, molimo navedite)
Materijal: liveno gvožđe / nodularno gvožđe / liveni čelik / nerđajući čelik, itd
Opis
Tehnički parametri
Opis proizvoda

Aksijalna pumpa sa dvostrukim usisom je uobičajena pumpa za vodu, koju karakteriše aksijalna struktura razdvajanja, efikasan i stabilan transport tečnosti, a ulaz i izlaz vode su odvojeni u sredini pumpe. Mogu se povezati u paru i ulaziti sa oba kraja kako bi se smanjila aksijalna sila. Dvostruka usisna aksijalna pumpa sa podijeljenim kućištem općenito je pogodna za transport čiste vode ili drugih sličnih tekućina i široko se koristi u vodosnabdijevanju, drenaži, poljoprivrednom navodnjavanju, komunalnom tretmanu i tretmanu industrijske vode.
Parametar proizvoda
| Prilagođena podrška | OEM, ODM, OBM |
| Izvor napajanja | Električni ili dizel pogon |
| Brand Name | HNYB |
| Struktura | Jednostepena{0}}pumpa |
| Mjesto porijekla | Henan, Kina |
| Snaga | 11-2240kw |
| Outlet Size | Manje ili jednako 1200 mm |
| Protok | 50-18000m³/ H |
| Glava | 10-260m |
| Materijal |
Liveno gvožđe/nodularno gvožđe/liveni čelik/nerđajući čelik |
Proizvodi Video
Strukturne karakteristike


Karakteristike
Veliki i stabilan protok:Dvostruka-aksijalna podijeljena pumpa je ekvivalentna dvama jednostrukim-usisnim impelerima istog promjera koji rade u isto vrijeme. Protok se može udvostručiti pod istim vanjskim prečnikom radnog kola, što može efikasno zadovoljiti potrebe velikog protoka.
Kompaktna struktura:Dvostruki-usisni impeler dizajn čini strukturu pumpe kompaktnijom, zauzima malu površinu i lako se instalira i održava.
Gladak rad:Dizajn radnog kola dvostruke-aksijalne split pumpe je razuman, rad je stabilan, vibracije su male, a buka niska, pružajući dobro radno okruženje za korisnike.
Širok spektar primjena:Pogodan je za transport raznih medija kao što su čista voda, kanalizacija, korozivne tečnosti, itd., i naširoko se koristi u industriji, poljoprivredi, odvodnjavanju gradskog vodovoda i drugim poljima.

Certifikacija

ISO 9001

ISO14001

ISO45001

CE certifikat proizvoda

EAC certifikat proizvoda

Verified Supplier
Naša adresa
Industrijski park Zhaogang, Fengqiu, Xinxiang, Henan, Kina
WhatsApp broj
+86 158 3619 1545
E-pošta
sales@hnybpumps.com

Popularni tagovi: Dvostruki usisni aksijalni razdvojeni slučaj pumpe, proizvođači Kina dvostrukih usisnih aksijalnih podijeljenih pumpi
Parametri proizvoda
| Protok (Q): | 50-18000m³/ H |
| Glava (H): | 10-260m |
| pritisak: | 0,1MPa-2,6MPa(1Bar-26Bar) |
| kalibar: | Manje ili jednako 1200 mm |
| Snaga: | 11-2240kw |
| Srednja temperatura: | -20 stepeni -150 stepeni (-4 stepena F-482 stepena F) (iznad 80 stepeni, molimo navedite) |
| Materijal: | Liveno gvožđe/nodularno gvožđe/liveni čelik/nerđajući čelik, itd |
| Opseg aplikacije: | Dvostruka usisna podijeljena pumpa S- je horizontalna jednopolna dvostruka usisna horizontalna podijeljena centrifugalna pumpa koju je razvila naša tvornica. To je efikasan i-štedljiv proizvod pogodan za industrijske i urbane pumpe za vodosnabdijevanje i drenažu. Može se koristiti kao drenažna ili pumpa za dovod vode za fabrike, gradove, elektrane, vodoprivredu, naftu, inženjering i druge industrije. Može se koristiti i za navodnjavanje poljoprivrede i druge industrije. |
Pošaljite upit










