Opis
Tehnički parametri
Pumpa za otpadne vode
HNYB kanalizaciona mulj pumpa je moćna pumpna oprema posebno dizajnirana za rukovanje i transport otpadnih voda koje sadrže čvrste čestice, mulj, mulj i druge nečistoće. Ova vrsta pumpe je otporna na koroziju i habanje, te je pogodna za prečišćavanje gradske kanalizacije, prečišćavanje industrijskih otpadnih voda, odvodnju gradilišta i rudnika itd.
Parametar proizvoda
Pumpa za otpadne vode
| Prilagođena podrška | OEM, ODM, OBM |
| Izvor napajanja | Električni |
| Brand Name | HNYB |
| Struktura | Električna pumpa za vodu |
| Aplikacija | Industrijski kotlovi, industrijske komunalne usluge, navodnjavanje i poljoprivreda, rudarska industrija, zahvat sirove vode |
| Mjesto porijekla | Henan, Kina |
| Snaga | 1.1-1200kw |
| Outlet Size | Manje ili jednako 300 mm |
| Protok | 4.5-5400m³/ H |
| Glava | 6-118m |
| Materijal | Liveno gvožđe/nodularno gvožđe/liveni čelik/nerđajući čelik |
Karakteristike proizvoda
Naša kompanija je profesionalni proizvođač specijalizovan za proizvodnju. To je najveći proizvođač višestepenih pumpi u centralnoj i južnoj Kini. Ima više od 30 godina istorije proizvodnje, serija proizvoda ima kompletne specifikacije i širok spektar primena.
01
Visoka efikasnost i ušteda energije
Pridržavajući se specijalizirane proizvodnje, imamo jedinstvene metode za odabir modela proizvoda, izradu kalupa i proces livenja hidrauličnih komponenti.
02
Napredna procesna oprema
Kako bi osigurali performanse montaže proizvoda, naša kompanija je uvezla naprednu opremu za čišćenje dijelova iz inostranstva, a svaki dio je pažljivo dekaniran prije završne montaže.
03
Jedinstvena struktura
Ugradite brtveni prsten u obliku slova O na spojnu površinu prstena za ravnotežu i pumpe kako biste spriječili ulazak vode pod visokim pritiskom u komoru za ravnotežu, smanjili habanje ploče ravnoteže i produžili vijek trajanja proizvoda.
04
Razuman izbor materijala
Materijal balansne ploče i balansnog prstena može biti izrađen od karbida za nanošenje, legiranog čelika ili QT600Mn, legiranog nodularnog livenog gvožđa prema različitim potrebama korisnika.
Prednost kompanije
30 godina istraživanja i razvoja proizvođača višestepenih pumpi
Zvučan proces proizvodnje
Kompanija ima jaku snagu, naprednu proizvodnu opremu, savršena sredstva za detekciju i grupu visokokvalitetnih talenata. Proizvodimo širok spektar proizvoda sa kompletnim specifikacijama.
Široko opslužuju korisnike
Široko se koristi u industriji uglja, rudarstvu, nafti, hemijskoj industriji.tekstilu, gradnji, proizvodnji papira, metalurgiji, navodnjavanju poljoprivrednih površina i drugim industrijama
Kompletan sistem upravljanja kvalitetom
Kompanija nastavlja da napreduje. Inovira i razvija se, formirala je kompletan set sistema upravljanja kvalitetom u dugotrajnoj praksi, i opremljena je tehnički kompetentnim timom za puštanje u rad i servisiranje nakon prodaje kako bi se oslobodili vaših briga.
Snažan proizvodni kapacitet
Trenutno, kompanija proizvodi 26 serija, 280 vrsta i više od 900 specifikacija proizvoda pumpi.
FAQ
P: KOJI JE VAŠ MOQ?
P: KOJI SU VAŠI USLOVI PLAĆANJA?
P: KOJE SERTIFIKATE IMATE?
P: A GARANCIJA?
P: MOŽETE LI OEM BREND?
P: KOJE JE VRIJEME ISPORUKE?
P: DA LI STE FABRIKA ILI TRGOVAČKA KOMPANIJA?
P: KAKO ZAMJENITI DIJELOVE?
P: KVALITETNO POUZDANO?
P: KAKO KUPITI NAŠE PUMPE?
P: MOŽEMO LI POSJETITI TABRIKU DA NAUČIMO O PROCESU PROIZVODNJE?
P: U KOJIM ZEMALJAMA IMATE KLIJENTE U SVIJETU?
Popularni tagovi: pumpa za otpadne vode, proizvođači pumpi za otpadne vode u Kini
Parametri proizvoda
| Protok (Q): | 4.5-5400m³/ H |
| Glava (H): | 6-118m |
| pritisak: | 0.06MPa-1.18MPa |
| kalibar: | Manje ili jednako 300 mm |
| Snaga: | 1.1-1200kw |
| Srednja temperatura: | -20 stepen -260(iznad 80 stepeni, molimo navedite) |
| Materijal: | Nodularno željezo/liveni čelik/metal otporan na habanje/guma/nerđajući čelik, itd |
| Opseg aplikacije: | Široko se koristi u metalurgiji, rudarstvu, uglju, elektroenergetici, građevinskim materijalima i drugim industrijskim sektorima za transport abrazivnog i korozivnog gnojiva koji sadrži čvrste čestice, pa čak i jaku abrazivnu muljicu visoke koncentracije. Može se izvoditi u seriji ili paralelno po potrebi. |
Sljedeći
Industrijska pumpa za gnojnicuPošaljite upit














