Visokoefikasna višestepena centrifugalna pumpa
Lift: 50~1800m
Kalibar: Manji ili jednak 300 mm
Snaga: 3~1600kw
Srednja temperatura: -20 stepeni ~150 stepeni (treba objasniti da li je viša od 80C)
Materijal: liveno gvožđe / nodularno gvožđe / liveni čelik / nerđajući čelik, itd.
Opis
Tehnički parametri
Opis proizvoda

Horizontalne centrifugalne pumpe visoke{0}}e efikasnosti su dizajnirane na osnovu principa centrifugalne sile. Lopatice rotora velike brzine -pokreću vodu da se okreće i izbacuje vodu, čime se postiže svrha transporta. Horizontalne centrifugalne pumpe visoke{4}}efikasnosti mogu u maksimalnoj mjeri pretvoriti mehaničku energiju u kretanje fluida uz minimalan gubitak energije. Pogodni su za transport čiste vode i drugih tečnosti sa fizičkim i hemijskim svojstvima sličnim čistoj vodi.
Parametar proizvoda
| Prilagođena podrška | OEM, ODM, OBM |
| Izvor napajanja | električni |
| Brand Name | HNYB |
| Struktura | Višestepena pumpa |
| Aplikacija | Industrijski kotlovi, industrijske komunalne usluge, navodnjavanje i poljoprivreda, rudarska industrija, zahvat sirove vode |
| Mjesto porijekla | Henan, Kina |
| Snaga | 3~1600kw |
| Outlet Size | Manje ili jednako 300 mm |
| Protok | 3.7~1350m³/h |
| Glava | 50~1800m |
Proizvodi Video
Strukturno


Prijave
- Snabdijevanje vodom i odvodnja za visoke{0}} zgrade
- Vodovod za gašenje požara u zgradama
- Vodovod i odvodnja za fabrike i rudnike
- {0}}Prevoz na velike udaljenosti
- Proizvodni ciklus pod pritiskom
Karakteristike proizvoda
Horizontalne višestepene centrifugalne pumpe{0}}visoke efikasnosti imaju karakteristike visoke efikasnosti, širokog raspona performansi, sigurnog i stabilnog rada, niske razine buke, dugog vijeka trajanja i jednostavne instalacije i održavanja. Uglavnom se koristi za transport čiste vode ili drugih tečnosti sa fizičkim i hemijskim svojstvima sličnim vodi. Pogodan je za vodosnabdijevanje i odvodnju gradskih visokih-građevina, vodu za gašenje požara, vodosnabdijevanje i odvodnju fabrika i rudnika,{4}}dostavu vode na daljinu, vodu u proizvodnim ciklusima, cikluse HVAC, sanitarnu vodu i mnoge druge namjene.

Certifikacija

ISO 9001

ISO14001

ISO45001

CE certifikat proizvoda

EAC certifikat proizvoda

Verified Supplier
FAQ
01. KOJI JE VAŠ MOQ?
02. KOJI SU VAŠI USLOVI PLAĆANJA?
03. KOJE SERTIFIKATE IMATE?
04. DA LI STE PROIZVODNO ILI TRGOVAČKO PREDUZEĆE?
05. MOŽETE LI OEM BREND?
06. KOJE JE VRIJEME ISPORUKE?
Popularni tagovi: Visokoefikasna višestepena centrifugalna pumpa, Kina Proizvođači višestepenih centrifugalnih pumpi visoke efikasnosti
Parametri proizvoda
| Raspon protoka: | 3.7~1350m³/h |
| glava: | 50~1800m |
| kalibar: | Manje ili jednako 300 mm |
| Snaga: | 3~1600kw |
| Srednja temperatura: | -20 stepeni ~150 stepeni (treba objasniti da li je veći od 80 stepeni) |
| Materijal: | Liveno gvožđe/nodularno gvožđe/liveni čelik/nerđajući čelik, itd. |
| Opseg primjene: | Prevoz čiste vode ili specijalnih tečnosti koje ne sadrže ili sadrže malu količinu čvrstih čestica, uglavnom se koriste za industrijsku, rudarsku i urbanu vodosnabdijevanje i odvodnju, opskrbu vodom pod pritiskom za visoke-navodnjavanje, navodnjavanje baštenskim prskalicama, protivpožarnu dopremu,-dostavu vode na velike udaljenosti, grijanje, kupaonice i drugu opremu za cirkulaciju tople i hladne vode itd. |
Pošaljite upit










