Centrifugalna horizontalna Split Case Pumpa
Visina(H):10-260m
Pritisak:0,1MPa-2,6MPa(1Bar-26Bar)
Kalibar: Manji ili jednak 1200 mm
Snaga: 11-2240kw
Srednja temperatura: -20 stepeni -150 stepeni (-4 stepena F-482 stepena F) (iznad 80 stepeni, molimo navedite)
Materijal: liveno gvožđe / nodularno gvožđe / liveni čelik / nerđajući čelik
Opis
Tehnički parametri
Centrifugalna horizontalna Split Case Pumpa
Centrifugalna horizontalna podijeljena pumpa je horizontalna, jednostepena,-dvostruka-usisna centrifugalna pumpa s podijeljenim kućištem koju je razvila naša tvornica. To je proizvod visoke{3}}efikasnosti i{4}štede energije pogodan za industrijske i gradske pumpe za vodosnabdijevanje i odvodnjavanje. Može se koristiti kao drenažna ili vodovodna pumpa za fabrike, gradove, elektrane, vodoprivredu, naftu, inženjering i druge industrije, a može se koristiti i u poljoprivrednom navodnjavanju i drugim industrijama. Primenljiva temperatura medija je -20 stepeni -150 stepeni (više od 80 stepeni zahtevaju posebne instrukcije).

Parametar proizvoda
Centrifugalna horizontalna Split Case Pumpa
| Prilagođena podrška | OEM, ODM, OBM |
| Izvor napajanja | Dizel motor ili elektromotor |
| Brand Name | HNYB |
| Struktura | Jednostepena{0}}pumpa |
| Aplikacija | Industrijski kotlovi, industrijske komunalne usluge, navodnjavanje i poljoprivreda, rudarska industrija, zahvat sirove vode |
| Mjesto porijekla | Henan, Kina |
| Snaga | 11-2240kw |
| Outlet Size | Manje ili jednako 1200 mm |
| Protok | 50-18000m³/ H |
| Glava | 10-260m |
| Materijal |
Liveno gvožđe/nodularno gvožđe/liveni čelik/nerđajući čelik |
Video o proizvodu
Karakteristike proizvoda
S-tip duple-usisne pumpe sa podijeljenim kućištem je horizontalna jednostepena-, dvostruka-usisna horizontalna, podijeljena centrifugalna pumpa. Aksijalna pumpa sa podijeljenim kućištem je proizvod visoke-efikasnosti i{6}}štede energije koji je razvila naša tvornica. Centrifugalna pumpa sa duplim usisom-prikladna je za industrijske i urbane pumpe za vodosnabdijevanje i drenažu. Može se koristiti kao drenažna ili pumpa za dovod vode za fabrike, gradove, elektrane, vodoprivredu, naftu, inženjering, itd. Horizontalna pumpa sa podeljenim kućištem se takođe može koristiti u industrijama kao što je navodnjavanje poljoprivrednog zemljišta.

Certifikacija proizvoda

ISO 9001

ISO14001

ISO45001

CE certifikat proizvoda

EAC certifikat proizvoda

Verified Supplier
Naša adresa
Industrijski park Zhaogang, Fengqiu, Xinxiang, Henan, Kina
WhatsApp broj
+86 158 3619 1545
E-pošta
sales@hnybpumps.com

FAQ
01. KOJI JE VAŠ MOQ?
02. KOJI SU VAŠI USLOVI PLAĆANJA?
03. KOJE SERTIFIKATE IMATE?
04. DA LI STE PROIZVODNA ILI TRGOVAČKA KOMPANIJA?
05. MOŽETE LI OEM BREND?
06. KOJE JE VRIJEME ISPORUKE?
Popularni tagovi: centrifugalna horizontalna split case pumpa, proizvođači kineske centrifugalne horizontalne split case pumpe
Parametri proizvoda
| Protok (Q): | 50-18000m³/ H |
| Glava (H): | 10-260m |
| pritisak: | 0,1MPa-2,6MPa(1Bar-26Bar) |
| kalibar: | Manje ili jednako 1200 mm |
| Snaga: | 11-2240kw |
| Srednja temperatura: | -20 stepeni -150 stepeni (-4 stepena F-482 stepena F) (iznad 80 stepeni, molimo navedite) |
| Materijal: | Liveno gvožđe/nodularno gvožđe/liveni čelik/nerđajući čelik, itd |
Sljedeći
Centrifugalna pumpa za poljoprivreduPošaljite upit










